Pampas Hotel
Pampas Hotel Canoinhas met 40 kamers zorgt voor snelle toegang tot Forum de Canoinhas, gelegen binnen 25 minuten wandelafstand.
Estacao Ferroviaria De Marcilio Dias, die op 2 km van dit hotel in Canoinhas is, is één van de nabijgelegen attracties. Praca Lauro Muller is binnen het bereik van dit hotel gelegen.
Pampas Canoinhas biedt de gasten een balkon, waar airconditioning, samen met breedbandinternet en een flatscreen TV met satellietzenders zijn beschikbaar. U vindt er leuke accenten zoals een inloopdouche en een apart toilet om uw verblijf te verbeteren.
Hilario Lanches is op 14 minuten wandelen van de accommodatie in Canoinhas geplaatst.
- Locale bezienswaardigheiden
- Paroquia Santa Cruz1,2 km
- Cinemax Canoinhas1,5 km
- Estacao Ferroviaria De Marcilio Dias1,1 km
- Iurd1,6 km
- Museu Orty de Magalhaes Machado1,4 km
- Igreja Matriz Cristo Rei1 km
- Praca Lauro Muller1,1 km
- Luchthavens
- Luchthaven Carlos Alberto da Costa Neves88 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
Kamervoorzieningen
- WiFi is beschikbaar in kamers
- Mini bar
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- AM/FM wekker
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Pampas Hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 15 minuten om in het stadscentrum van Pampas Hotel te komen. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Pampas Hotel?
De gemiddelde prijs van een kamer in Pampas Hotel is $40. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in Pampas Hotel?
Pampas Hotel biedt Deluxe Kamer, Superior Kamer en Standaard Kamer om eruit te kiezen.